Champions and Allstars

2023

CHAMPIONS  Toronto Oakwood  (69)  Windsor Holy Names  (49)
SILVER DIVISION London A.B. Lucas  (57)  Stoney Creek Newman  (41)
BRONZE DIVISION Kitchener St. Mary’s  (69)  Kitchener Forest Heights  (46)
CONSOLATION DIVISION Guelph Centennial  (57)   Brantford North Park  (45)
FIRST TEAM ALL STARS SECOND TEAM ALL STARS
Jermaine Harvey-Hyatt (MVP)  –  Oakwood Kevon Nath – Resurrection 
Osayiuwa Omoregie  –  Oakwood Noah Blake – St. Mary’s
Timothy Morant – Oakwood  Keilan Laporte – Holy Names 
Austin Brown – Holy Names  Alex DiFranceso – Newman 
Raequon Pryce – A.B. Lucas Imisi Motunde – A.B. Luca

 

 

 

_________________________________________________________________________________

2022
CHAMPIONS                          –  Toronto Oakwood  (43)               Sarnia Northern  (31)
SILVER DIVISION                  –  Stoney Creek Newman  (55)       Kitchener Resurrection  (50)

BRONZE DIVISION                –  Kitchener Grand River  (49)        Kitchener St. Mary’s  (37)
CONSOLATION DIVISION     –  Sault St. Mary’s College  (49)     Cambridge Jacob Hespeler (40)

FIRST TEAM ALL STARS                                             SECOND TEAM ALL STARS
Timothy Morant (MVP)  –  Oakwood                                      Osayiuwa Omoregie  –  Oakwood
Victoire Ndongo  –  Oakwood                                                  Andrew DiGravio –  Grand River
Alex DiFrancesco –  Newman                                                 Kevon Nath  –  Resurrection
Marcus Ogorek –  Northern                                                     Justin Goodman –  U.C.C.
Evander Doxilly  –  Northern                                                    Turner Reucassel –  Crescent

_________________________________________________________________________________

2019
CHAMPIONS                         –  Windsor Kennedy  (58)               Toronto St. Michael’s  (40)
SILVER DIVISION                  –  London H.B. Beal  (67)               Waterloo Collegiate  (55)

BRONZE DIVISION                 –  Guelph Centennial CVI  (68)      Toronto Oakwood  (56)
CONSOLATION DIVISION       –  Kitchener Resurrection  (63)            Waterloo SJAM (52)

FIRST TEAM ALL STARS                                              SECOND TEAM ALL STARS
Andrew Loyuk  (MVP)  –  Windsor Kennedy                   Mazin Tiea  –  Windsor Kennedy
Kyle Fazekas  –  Windsor Kennedy                                Hadi El-Miari –  Guelph Centennial
Javian Downey  –  Toronto St. Michael’s                         David Abiodun  –  Toronto Oakwood
Oscar Pensa  –  London H.B. Beal                                 Tomisin Banjoko –  Waterloo Collegiate
Ladera Ujullu-Obang  –  Kitchener Eastwood                    Raf Llorin –  Cambridge St. Benedict

_________________________________________________________________________________

                                                           2018
CHAMPIONS                         –  Brantford North Park  (47)              Cambridge St. Benedict  (40)
SILVER DIVISION
               –  Hamilton Cathedral  (74)               Toronto Oakwood  (61)
BRONZE DIVISION
              –  Kitchener Eastwood  (62)              Kitchener St. Mary’s  (55)
CONSOLATION DIVISION
      –  Ham. St. Thomas More  (69)           Guelph Centennial  (44)

FIRST TEAM ALL STARS                                            SECOND TEAM ALL STARS
Judah Stewart  (MVP)  –  Brantford North Park                  Ardell Scott-Jackson  –  Windsor Kennedy
Ethan Andrew  –  Brantford North Park                               Dezayne Mingo  –  Stoney Creek Cardinal Newman
Ben Mascarenhas  –  Cambridge St. Benedict                    Paolo Malacad  –  Kitchener St. Mary’s
Ladera Ujullu Obang  –  Kitchener Eastwood                      Trent Johnson  –  Cambridge St. Benedict
Nathan Bilamu  –  Hamilton Cathedral                                Shaedon Simpson  –  Toronto Oakwood

_________________________________________________________________________________

                                                            2017
CHAMPIONS                         –  Toronto St. Michael’s  (69)               Toronto Oakwood  (59)
SILVER DIVISION                  –  Kitchener St. Mary’s  (60)               Stoney Creek Saltfleet  (52)

BRONZE DIVISION                 –  Hamilton St. Thomas More  (50)      Stoney Creek Cardinal Newman  (38)
CONSOLATION DIVISION       –  Kitchener Resurrection  (58)            Cambridge Glenview Park  (54)

FIRST TEAM ALL STARS                                              SECOND TEAM ALL STARS
Inaki Alvarez  (MVP)  –  Toronto St. Michael’s                   Ethan Andrew  –  Brantford North Park
Kyle Duke-Simpson  –  Toronto St. Michael’s                      Ethan Passley  –  Kitchener St. Mary’s
Jacob Masters  –  Toronto Oakwood                                   Layee Jabateh  –  Kitchener Eastwood
Julius Laurinavivius  –  Toronto Oakwood                             Mahier Mohamed  –  Kitchener Resurrection
Andrew Bartlett  –  Stoney Creek Saltfleet                          JoJo Lingisi-Ombongo  –  Hamilton St. Thomas More

_________________________________________________________________________________

                                                             2016
CHAMPIONS                         –  Cambridge St. Benedict  (48)           Stoney Creek Cardinal Newman  (34)
SILVER DIVISION                  – 
Hamilton Sir Allan MacNab  (58)       Ajax J. Clarke Richardson  (44)
BRONZE DIVISION               
–  Collingwood  (64)                             Hamilton St. Thomas More  (52)
CONSOLATION DIVISION    
–  Brantford North Park  (63)                 Waterloo Sir John A. Macdonald  (48)

FIRST TEAM ALL STARS                                             SECOND TEAM ALL STARS
Zubair Seyed  (MVP)  –  Cambridge St. Benedict              Nathaniel Nelson  –  Toronto Oakwood
Justin Malnerich  –  Cambridge St. Benedict                       Samuel Fairbairn  –  Sarnia Northern
Maleik Gordon  –  Stoney Creek Cardinal Newman              Cal Hager  –  Brantford North Park
C.J. Falconer  –  Hamilton Sir Allan MacNab                       Cam Penner  –  Collingwood
Tyrell Hebert  –  Stoney Creek Cardinal Newman                  Tristan Lindo  –  Ajax J. Clarke Richardson

_______________________________________________________________________________

                                                                  2015
CHAMPIONS                        –  Toronto Oakwood  (68)                     Hamilton Sir Allan MacNab  (61)
SILVER DIVISION                –  Hamilton Cardinal Newman  (57)      Guelph Bishop Macdonell  (55)
BRONZE DIVISION              –  Kitchener Waterloo  (49)                    Waterloo  (46)
CONSOLATION DIVISION   –  Hamilton St. Thomas More  (47)        London H.B. Beal   (41)

FIRST TEAM ALL STARS                                                 SECOND TEAM ALL STARS
Kadre Gray  (MVP)  –  Toronto Oakwood                         Simon Petrov  –  Waterloo Sir John A. Macdonald
Matey Juric  –  Toronto Oakwood                                      Stefan Simic  –  Kitchener Waterloo
Maleik Gordon  –  Hamilton Cardinal Newman                  Tyrell Hebert  –  Hamilton Cardinal Newman
Sam Jenkins  –  Hamilton Sir Allan MacNab                      Chris Poloniato  –  Guelph Bishop Macdonell
Kevaughn Ellis  –  Hamilton Sir Allan MacNab                   Dequan Cascart  –  Toronto Oakwood

________________________________________________________________________

                                                                   2014
CHAMPIONS                        –  Toronto Oakwood  (57)                        Kitchener St. Mary’s  (52)
SILVER DIVISION                –  Kitchener Cameron Heights  (48)      Kitchener Eastwood  (44)
BRONZE DIVISION              –  Hamilton St. Thomas More  (48)       Kitchener Grand River  (25)
CONSOLATION DIVISION   –  Brantford North Park  (56)                 Waterloo  (52)

FIRST TEAM ALL STARS                                              SECOND TEAM ALL STARS
Calvin Epistola (MVP)  – Toronto Oakwood                          Nedim Hodzic  –  Waterloo Sir John A. Macdonald

Dwan Williams  –  Toronto Oakwood                                       Shai Alexander  –  Hamilton Sir Allan MacNab
Tesloth Simon  –  Kitchener St. Mary’s                                    Xavier Ellis  –  Hamilton St. Thomas More
Jamari Stevenson  –  Kitchener St. Mary’s                              Nikola Farkic  –  Kitchener Cameron Heights
Sasha Simic  –  Kitchener Cameron Heights                          Ousmane Kromah  –  Kitchener Eastwood

_________________________________________________________________________________

                                                                     2013
CHAMPIONS                        –  Toronto Oakwood  (69)                      Kitchener St. Mary’s  (57)
SILVER DIVISION                –  Scarborough Mother Teresa  (67)      Burlington Nelson  (60)
BRONZE DIVISION              –  Hamilton St. Thomas More  (41)        Brantford North Park  (36)
CONSOLATION DIVISION  –  Kitchener Grand River  (72)                Waterloo  (47)

FIRST TEAM ALL STARS                                                     SECOND TEAM ALL STARS
Dwan Williams  (MVP)  – Toronto Oakwood                         Trevelle Blythe  –  Windsor W.F. Herman
Brody Clarke  –  Toronto Oakwood                                          Cordell Cockett  –  Hamilton St. Thomas More
Jermaine Lyle  –  Kitchener St. Mary’s                                     Filip Vujadinovic  –  Burlington Nelson
Tyrick Thompson  –  Kitchener St. Mary’s                                Marcus Ottey  –  Ajax J. Clarke Richardson
Clifton Palmer  –  Scarborough Mother Teresa                        Chuder Teny  –  Kitchener Grand River

____________________________________________________________________________________

                                                                      2012
CHAMPIONS             – Toronto Oakwood (78)                       Scarborough Mother Teresa (29)
SILVER DIVISION      – Hamilton St. Thomas More (49)         Collingwood (35)
BRONZE DIVISION    – Kitchener St. Mary’s (62)                   Waterloo (59)

   FIRST TEAM ALL STARS                                                   SECOND TEAM ALL STARS
Calvin Epistola (MVP) – Toronto Oakwood                             Brad Niermann – Collingwood
Brody Clarke – Toronto Oakwood                                              Kaleek Whyte – Toronto Oakwood
Emeron Rodgers – Scarborough Mother Teresa                       Nathan Riley – Kitchener St. Mary’s
Philip Gillen – Hamilton Cardinal Newman                                 Rashaun Bennett – Scarborough Mother Teresa
Ryan Doornick – Hamilton St. Thomas More                             Marco Zanette – Shelburne Centre Dufferin
___________________________________________________________________________________

                                                                      2011
CHAMPIONS           – Toronto Oakwood (59)                       Scarborough Mother Teresa (49)
SILVER DIVISION     – Kitchener St. Mary’s (71)                    Toronto Northern (54)
BRONZE DIVISION    – Ajax J. Clarke Richardson (74)        St. Catharines Governor Simcoe (66)
CONSOLATION       – Kitchener Forest Heights (50)            Sarnia Northern (44)

  FIRST TEAM ALL STARS                                                   SECOND TEAM ALL STARS
Brody Clarke  (MVP)
– Toronto Oakwood                               Jake Babic – Oakville Loyola
Tyrell Bellot-Green – Toronto Oakwood                                 Javon Masters – Kitchener Forest Heights
Isaac Lance – Kitchener St. Mary’s                                         Trae Bell Haynes – Toronto Northern
Jaylen Babb-Harrison – Ajax J. Clarke Richardson                Adam Voll – Kitchener St. Mary’s
Dushane Newman – Scarborough Mother Teresa                  Adika Peter Mcneiily – Scarborough Mother Teresa
___________________________________________________________________________________

                                                                     2010
CHAMPIONS            
– Oakville St. Ignatius of Loyola (48)      Toronto Oakwood (45)
SILVER DIVISION   – London H.B. Beal (57)                         Hamilton St. Thomas More (44)
BRONZE DIVISION  – Guelph J.F. Ross (50)                        Waterloo Sir John A. Macdonald (43)
CONSOLATION      – St. Catharines Governor Simcoe (63)    Toronto Northern (57)

   FIRST TEAM ALL STARS                                                 SECOND TEAM ALL STARS
Adam Presutti (MVP)
– Oakville Loyola                                  Tyrelle Samuels – Ajax J. Clarke Richardson
Chavaun Miller-Bennett – London H.B. Beal                             Ritchie Kanza – Scarborough Mother Teresa
Isaiah Watkins – Toronto Oakwood                                         Shamlo Saeed – Guelph J.F. Ross
Rohan Boney – Oakville Loyola                                               Malcolm Brown – London H.B. Beal
Kevin Blake – Toronto Oakwood                                              Paul Petruccelli – Hamilton St. Thomas More

____________________________________________________________________________________

                                                                                    2009
CHAMPIONS          
– Toronto Oakwood (50)                           Hamilton St. Thomas More (36)
SILVER DIVISION  
– Ajax Pickering (63)                               Stoney Creek Orchard Park ( 59)
BRONZE DIVISION 
– London H.B. Beal (65)                          Guelph Centennial (52)
CONSOLATION      
– St. Catherines Governor Simcoe (70)    London Westminster (69)

   FIRST TEAM ALL STARS                                                SECOND TEAM ALL STARS
Julian Clarke (MVP) – Toronto Oakwood                            Stefan Cvrkalj – Waterloo Bluevale
Justin Avery-Gomes – Hamilton St. Thomas More                 Adika Peter-Mcneilly – Scarborough Mother Teresa
Lamar Barr – Hamilton St. Thomas More                              Robert House – Guelph Centennial
Kevin Blake – Toronto Oakwood                                           Faruk Golotic – Stoney Creek Orchard Park
Natiel McKenzie – Ajax Pickering                                         Isaiah Watkins – Toronto Oakwood

___________________________________________________________________________________

                                                                                     2008
CHAMPIONS           
– Scarborough Mother Teresa (81)       Ajax Pickering (74)OT
SILVER DIVISION  
– Hamilton St. Mary’s (48)                   Hamilton St. Thomas More (39)
BRONZE DIVISION  –
 London Westminster (50)                 Tecumseh St. Anne (40)
CONSOLATION       
– Waterloo Sir J.A. Macdonald (65)     Toronto Emery (60)

FIRST TEAM ALL STARS                                                SECOND TEAM ALL STARS

Ashton Khan (MVP)
– Scarborough Mother Teresa              Troy Barnes – London H.B. Beal
Maurice Walker – Scarborough Mother Teresa                     Dejan Kravic – London Westminster
Zack Angus – Hamilton St. Mary’s                                       Stefan Okuka – Waterloo Bluevale
Jonathan Tull – Ajax Pickering                                              Ryan Augustine – Scarborough Mother Teresa
Natiel McKenzie – Ajax Pickering                                        David Boyce – Hamilton St. Thomas More

____________________________________________________________________________________

                                                                                    2007
CHAMPIONS           
– Ajax Pickering (84)                               Scarborough Mother Teresa (62)
SILVER DIVISION   
– Welland Notre Dame (42)                      Brantford North Park (37)
BRONZE DIVISION 
– Waterloo Sir J.A. Macdonald (53)          Waterloo Bluevale (48)
CONSOLATION       
– Toronto Emery (48)                               Peterborough (30)

   FIRST TEAM ALL STARS                                               SECOND TEAM ALL STARS
Devoe Joseph (MVP)
– Ajax Pickering                              Ben Ford – Hamilton St. Thomas More
Arnold Mayorga – London H.B. Beal                                    Adam Jesperson – London H.B. Beal
Ashton Khan – Scarborough Mother Teresa                        Justin Thomas – Waterloo Sir J.A. Macdonald
Corey Joseph – Ajax Pickering                                           Maurice Walker – Scarborough Mother Teresa
Jameel Williamson – Ajax Pickering                                   Dave Eves – Brantford North Park

___________________________________________________________________________________

                                                                                     2006
CHAMPIONS            
– Ajax Pickering (73)                              Hamilton St. Thomas More (51)
SILVER  DIVISION  
– London H.B. Beal (55)                         Waterloo Sir J.A. Macdonald (54)
BRONZE  DIVISION 
– Guelph Centennial (50)                        Hamilton St. Mary’s (39)
CONSOLATION        
– Kitchener Forest Heights (59)             Kitchener Grand River (52)

   FIRST TEAM ALL STARS                                               SECOND TEAM ALL STARS
Juevol Myles (MVP)
– Ajax Pickering                                Jonathan House – Guelph Centennial
Devoe Joseph – Ajax Pickering                                          Zach Nagtzaam – Cambridge Southwood
Ashton Khan – Scarborough Mother Teresa                        Dwayne Smith – Ajax Pickering
Kyle McConnell – London H.B. Beal                                  Justin Thomas – Waterloo Sir J.A. Macdonald
Tyrell Vernon – Hamilton St. Thomas More                        Tyrone Watson – Hamilton Cathedral

Jeremy Settimi – Hamilton St. Thomas More

____________________________________________________________________________________

                                                                                     2005
CHAMPIONS           
– Toronto Emery (55)                                Ajax Pickering (38)
SILVER DIVISION  
– Scarborough Mother Teresa (59)            Hamilton St. Thomas More (54)
BRONZE DIVISION 
– Kitchener Grand River (52)                     London Oakridge (49)
CONSOLATION      
– Guelph Centennial (59)                          Waterloo (46)

   FIRST TEAM ALL STARS                                                   SECOND TEAM ALL STARS
Carlyle Francis (MVP)
– Toronto Emery                                Jonathan House – Guelph Centennial
Papa Oppong – Scarborough Mother Teresa                           Tyrell Vernon – Ham. St. Thomas More
Devoe Joseph – Ajax Pickering                                               Imad Qahwash – Kitchener Grand River
Ola Adegboruwa – Toronto Emery                                          Luke Kieswetter – Kitchener-Waterloo
Steven Williams – Toronto Emery                                           Nick Fadayel – Hamilton St. Mary’s

___________________________________________________________________________________

                                                                                     2004
CHAMPIONS          
– Scarborough Mother Teresa (61)           Kitchener-Waterloo (49)
SILVER DIVISION   
– Hamilton Cathedral (89)                       Brantford Assumption (74)
BRONZE DIVISION 
– Tecumseh St. Anne (58)                     Burlington Notre Dame (51)
CONSOLATION      
– Hamilton St. Mary’s (67)                     Hamilton St. Thomas More (59)

   FIRST TEAM ALL STARS                                                   SECOND TEAM ALL STARS
Papa Oppong (MVP)
– Scarborough Mother Teresa               Gavin Horne – Waterloo
Dan Trepanier – Tecumseh St. Anne                                      Mike Emmett – Brantford Assumption
Yannick N’Kindu – Hamilton Cathedral                                    Lamar Robinson – Etobicoke Father Henry Carr
Justin Dennis – Scarborough Mother Teresa                           Jaan Montgomery – Waterloo
Ronnie Sweeney – Kitchener-Waterloo                                    Jake Kindl – Kitchener-Waterloo

___________________________________________________________________________________

                                                                                     2003
CHAMPIONS           
– Peterborough (71)                              Hamilton Sherwood (66)
SILVER DIVISION   
– Hamilton St. Mary’s (49)                    Brantford Assumption (48)
BRONZE DIVISION 
– Kitchener-Waterloo (59)                    Oakville St. Thomas Aquinas (26)
CONSOLATION       
– Hamilton Westdale (64)                     Kitchener Cameron Heights (46)

   FIRST TEAM ALL STARS                                        SECOND TEAM ALL STARS
Greg Surmacz (MVP)
– Peterborough                         Trevor Smith – Ancaster
Colin Laforme – Hamilton Westdale                               Borko Popic – Kitchener-Waterloo
Craig Bauslaugh – Kitchener-Waterloo                          Dan Trepanier – Tecumseh St. Anne
Tom Baginski – Peterborough                                       Nathan Histed – Hamilton St. Mary’s
Nick Pankerichan – Hamilton Sherwood                       Jesse MacDonald – Brantford Assumption

___________________________________________________________________________________

                                                                                    2002
CHAMPIONS           
– Hamilton Sherwood (51)                            Burlington Nelson (44)
SILVER DIVISION  
– Cambridge Preston (44)                             Peterborough (41)
BRONZE DIVISION 
– Pickering St. Mary (71)                              St. Catharines Denis Morris (39)
CONSOLATION      
– Kingston Regiopolis-Notre Dame (65)        Burlington Notre Dame (42)

   FIRST TEAM ALL STARS                                              SECOND TEAM ALL STARS
Dejan Grkovic (MVP)
– Hamilton Sherwood                      Nick Pankerichan – Hamilton Sherwood
Graham Dow – Hamilton Nelson                                         Ben Fielding – Hamilton Nelson
David Ferdinand – Pickering St. Mary                                 Borko Popic – Kitchener-Waterloo
Matt Webber – Hamilton St. Thomas More                         Jeff Bolton – Peterborough
Brad Roots – Niagara Falls A.N. Myer                                Adam Wilson – Cambridge Preston

___________________________________________________________________________________

                                                                                    2001
CHAMPIONS           
– Toronto Silverthorn (58)                      Markham Milliken Mills (56)OT
SILVER DIVISION  
– Wingham F.D. Madill (59)                  Burlington Notre Dame (38)
BRONZE DIVISION 
– Kitchener Grand River (55)                 Kitchener-Waterloo (41)
CONSOLATION       
– Guelph St. James (67)                       Cambridge St. Benedict (56)

   FIRST TEAM ALL STARS                                               SECOND TEAM ALL STARS
Deszani Chuck (MVP)
– Toronto Silverthorn                       Mathias Adjei-Fofie – Toronto Silverthorn
Kevin Kloostra – Chatham John McGregor                           Chris Bauslaugh – Kitchener Grand River
Cory Muirhead – Markham Milliken Mills                              Jason Grant – Scar. Francis Libermann
David Lisle – Wingham F.E. Madill                                      Alan Cattrysse – Chatham John McGregor
Arnel Scott – Markham Milliken Mills                                   Eric Schmidt – Toronto Silverthorn

___________________________________________________________________________________

                                                                                     2000
CHAMPIONS           
– Markham Milliken Mills (41)                 Burlington Nelson (39)
SILVER DIVISION  
– Guelph Centennial (55)                        Guelph St. James (47)
BRONZE DIVISION 
– Kitchener Grand River (53)                   Cambridge Glenview Park (48)
CONSOLATION      
– Timmins (57)                                       Hamilton Westdale (40)

   FIRST TEAM ALL STARS                                               SECOND TEAM ALL STARS
Arnel Scott (MVP)
– Mark. Milliken Mills                           Cam Maxwell – Kitchener Grand River
Kevin Kloostra – Chatham John McGregor                          David Hehn – Sarnia St. Christophers
Jason Popofski – Guelph Centennial                                  John Obravac – Hamilton St. Thomas More
Wade Currie – Burlington Nelson                                        Ian Watkins – Cambridge Glenview Park
Chris Keith – Burlington Nelson                                          Peter Kotsopoulos – Markham Milliken Mills

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1999
CHAMPIONS            
– Brantford Assumption (64)               Ancaster (54)
SILVER DIVISION  
– Brantford North Park (74)                  Cambridge Glenview Park (69)
BRONZE DIVISION 
– Kitchener Grand River (71)               Cambridge St. Benedict (49)
CONSOLATION      
-Sudbury Lasalle (58)                         Newmarket Huron Heights (47)

   FIRST TEAM ALL STARS                                               SECOND TEAM ALL STARS
Teryn Proracki (MVP)
– Brantford Assumption                   Jon Olsen – Kitchener Grand River
Graham Jarman – Cambridge Glenview Park                       Teddy Pettle – Richmond Hill
James Gillingham – Guelph St. James                                Nedan Kapetanovic – Brantford North Park
Eli Carlone – Ancaster                                                        Paul Petrella – Brantford Assumption
Tyson Dorsey – Brantford Assumption                                 Justin Dickens – Ancaster

____________________________________________________________________________________

                                                                                    1998
CHAMPIONS           
– Guelph St. James (66)                        Hamilton Cathedral (50)
SILVER DIVISION  
– Brantford St. John’s (60)                     Cambridge St. Benedict (55)OT
BRONZE DIVISION 
– Sarnia Northern (60)                           Brantford Assumption (53)
CONSOLATION      
– Kitchener Grand River (46)                  Kitchener-Waterloo (31)

   FIRST TEAM ALL STARS                                             SECOND TEAM ALL STARS
James Gillingham (MVP)
– Guelph St. James                 Jason Van Dam – Sarnia Northern
Mike King – Guelph St. James                                           Tim Shanks – London A.B. Lucas
Phil Martin – Hamilton Cathedral                                        Jamie Quamina – Cambridge St. Benedict
J.S. Esposito – Brantford St. John’s                                   Darren Veira – Guelph St. James
Thomas Hope – Waterloo Bluevale                                     Clay Colquhoun – Hamilton Cathedral

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1997
CHAMPIONS           
– Hamilton Cathedral (62)                      Toronto Runnymede (41)
SILVER DIVISION  
– Thornhill Vaughan (62)                         Hamilton St. Thomas More (51)
BRONZE DIVISION 
– Brantford North Park (47)                     Cambridge St. Benedict (40)
CONSOLATION      
– Kitchener Cameron Heights (68)          Markham Milliken Mills (58)

   FIRST TEAM ALL STARS                                     SECOND TEAM ALL STARS
Kyle Julius (MVP)
– Hamilton Cathedral                 Mike King – Guelph St. James
Todd Woodburn – Brantford North Park                    Alex Filion – Sudbury Lasalle
Simon Jones – Hamilton Cathedral                          J.S. Esposito – Brantford St. John’s
Jason Walcott – Thornhill Vaughan                           Leslie Prince – Toronto Runnymede
Mark Halfpenny – Guelph St. James                        Clay Colquhoun – Hamilton Cathedral

___________________________________________________________________________________

                                                                                    1996
CHAMPIONS           
– Toronto Runnymede (69)                   Markham Milliken Mills (55)
SILVER DIVISION  
– Hamilton Cathedral (95)                    Brantford St. John’s (89)OT
BRONZE DIVISION 
– Kitchener Resurrection (52)              Cambridge St. Benedict (40)
CONSOLATION      
– Brantford North Park (73)                  Waterloo (65)

   FIRST TEAM ALL STARS                                       SECOND TEAM ALL STARS
Damien Cain (MVP)
– Toronto Runnymede               Andy Kwiatkowski – Kitchener Resurrection
Kofi Mensah – Toronto Runnymede                             T.J. Grant – Cambridge St. Benedict
John Quinlan – Brantford St. John’s                             Jason Charlemagne – Sudbury Lasalle
Mihai Raducanu – Hamilton Cathedral                         Sharief Sims – Mark. Milliken Mills
Courtenay Campbell – Mark. Milliken Mills                  Mark Maga – Hamilton Cathedral

___________________________________________________________________________________

                                                                                    1995
CHAMPIONS           
– Toronto Runnymede (81)                 Thornhill Vaughan (51)
SILVER DIVISION   
– Guelph J.F. Ross (58)                     Kitchener Resurrection (50)
BRONZE DIVISION 
– Guelph Centennial (73)                   Waterloo Bluevale (60)
CONSOLATION      
– Brantford North Park (71)                Hamilton Hill Park (54)

   FIRST TEAM ALL STARS                                        SECOND TEAM ALL STARS
Tyrone Smith (MVP)
– Toronto Runnymede               T.J. Grant – Cambridge St. Benedict
Damien Cain – Toronto Runnymede                            Koven Padayachee – Guelph Centennial
Yuri Browne – Thornhill Vaughan                                 Andy Kwiatkowski – Kitchener Resurrection
Josh Holden – Waterloo Bluevale                                Kooshin Diriye – Kitchener-Waterloo
Bjorn Tron – Guelph J. F. Ross                                   Damion Waite – Toronto Runnymede

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1994
CHAMPIONS           
– Toronto Runnymede (58)                  Hamilton Cathedral (48)
SILVER DIVISION  
– Hamilton Hill Park (68)                      London H.B. Beal (50)
BRONZE DIVISION 
– Kitchener Resurrection (73)              Brantford St. John’s (56)
CONSOLATION       
– Cambridge Glenview Park (56)         Kitchener Cameron Heights (41)

   FIRST TEAM ALL STARS                                     SECOND TEAM ALL STARS
Damien Cain (MVP)
– Toronto Runnymede            Jamie Miceli – Kitchener Resurrection
Tyrone Smith – Toronto Runnymede                       Jay Emonds – London H.B. Beal
Steve Maga – Hamilton Cathedral                           Paul Lowe – Hamilton Hill Park
Andy Graham – Brampton Notre Dame                   Mike Grozelle – Guelph J.F. Ross
Dave Wahl – Waterloo                                           Chad Colquhoun – Hamilton Cathedral

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1993
CHAMPIONS             
– Hamilton Cathedral (58)                Mississauga Westwood (40)
SILVER DIVISION   
– Toronto Oakwood (75)                   Brampton Notre Dame (55)
BRONZE DIVISION   
– Sudbury Lasalle (65)                     Kitchener Resurrection (48)
CONSOLATION        
– Waterloo (51)                               Cambridge Glenview Park (41)

   FIRST TEAM ALL STARS                                     SECOND TEAM ALL STARS
Steve Maga (MVP)
– Hamilton Cathedral                Carl Prescott – Sudbury Lasalle
Rob Anrukonis – Tecumseh St. Anne                      Byron Nugent – Brampton Notre Dame
O’Neil Kamaka – Toronto Oakwood                         Mike Stroeder – Kitchener St. Mary’s
Greg Walker – Mississauga Westwood                   Trevor Challenger – Toronto Runnymede
Chris Clarke – Hamilton Cathedral                           Isaac King – Mississauga Westwood

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1992
CHAMPIONS            
– Toronto Runnymede (66)                    Brantford St. John’s (64)
SILVER DIVISION   
– Brantford North Park (61)                   Kitchener Forest Heights (38)
BRONZE DIVISION 
– Barrie North (63)                                Sudbury Lasalle (53)
CONSOLATION       
– Baden Waterloo-Oxford (50)               Oshawa O’Neill (30)

   FIRST TEAM ALL STARS                                              SECOND TEAM ALL STARS
Al St. Louis (MVP)
– Toronto Runnymede                       Steve Newton – Baden Waterloo-Oxford
Kwasi Asamoah – Toronto Runnymede                            Dave Eves – Brantford North Park
Dan Pace – Brantford St. John’s                                     Greg Francis – Toronto Oakwood
Nick Poulimenos – Brantford St. John’s                           Chris Lumsden – Barrie North
Paul Eldridge – Brantford North Park                               Barry Schramban – Rich. Hill Bayview

___________________________________________________________________________________

                                                                                    1991
CHAMPIONS             
– Toronto Oakwood (65)                      Hamilton St. Mary’s (42)
SILVER DIVISION   
– Toronto Runnymede (70)                   Thornhill Vaughan (54)
BRONZE DIVISION   
– Kitchener Forest Heights (85)            London H.B. Beal (46)
CONSOLATION        
– Kitchener Grand River (61)                Baden Waterloo-Oxford (45)

   ALL STARS
Greg Francis (MVP)
– Toronto Oakwood
O’Neil Kamaka – Toronto Oakwood
Jason Tatti – Hamilton St. Mary’s
Jason Meskis – Kitchener Forest Heights
Dave Spylo – Timmins
Aubrey Clarke – Toronto Runnymede

____________________________________________________________________________________

                                                                                     1990
CHAMPIONS            
– Hamilton St. Mary’s (76)                Toronto Runnymede (61)
SILVER DIVISION   
– Windsor F.J. Brennan (79)             Welland Notre Dame (69)
BRONZE DIVISION  
– Timmins (49)                                Waterloo St. David (40)
CONSOLATION        
– Cambridge Galt (73)                      Barrie Central (70)

   ALL STARS
Antony Randall (MVP)
– Hamilton St. Mary’s
David Picton – Welland Notre Dame
Sam Zahran – Windsor F.J. Brennan
Jason Daley – Toronto Runnymede
Al St. Louis – Toronto Runnymede
Rich Wesolowski – Hamilton St. Mary’s

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1989
CHAMPIONS            
– Toronto Runnymede (76)               Ottawa Sir Robert Borden (66)
SILVER DIVISION    
– Hamilton St. Mary’s (62)                North York Victoria Park (50)
BRONZE DIVISION   
– Ajax (51)                                      Windsor F.J. Brennan (36)
CONSOLATION         
– Waterloo Bluevale (52)                  Timmins (47)

   ALL STARS
Dave Sherwood (MVP)
– Toronto Runnymede
Dave Munro – Ottawa Sir Robert Borden
Steve Anderson – Ottawa Sir Robert Borden
Rich Wesolowski – Hamilton St. Mary’s
Sean VanKoughnett – Waterloo Bluevale
Antony Randall – Hamilton St. Mary’s

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1988
CHAMPIONS              
-Toronto Runnymede (104)                 Sudbury Lasalle (57)
SILVER DIVISION    
– St. Catharines Denis Morris (65)        Toronto Morningstar (47)
BRONZE DIVISION   
– Waterloo Bluevale (71)                       Ottawa Bell (50)
CONSOLATION        
– London H.B. Beal (64)                       Kitchener Grand River (51)

   ALL STARS
Wayne Robertson (MVP)
– Toronto Runnymede
Dave Sherwood – Toronto Runnymede
Brad Hann – Sudbury Lasalle
Mike Pullar – St. Cath. Denis Morris
Bobby Allen – Toronto Morningstar
Marc Wysocki – Kitchener St. Jerome’s

____________________________________________________________________________________

                                                                                     1987
CHAMPIONS      
– St. Catharines Governor Simcoe
FINALISTS        
– Brantford St. John’s
3RD PLACE         
– Kitchener St. Jerome’s
CONSOLATION 
– Kitchener Cameron Heights

   ALL STARS
Dave Neziol (MVP)
– Brantford St. John’s
Andrew Zeinchuk – Kitchener Cameron Heights
Al McDougal – St. Catharines Governor Simcoe
Brian Bleich – St. Catharines Governor Simcoe
Dennis Perras – Brantford St. John’s

____________________________________________________________________________________

                                                                                     1986
CHAMPIONS      
-Toronto Martingrove
FINALISTS         
-Toronto Runnymede
3RD PLACE          
– Kitchener St. Jerome’s
CONSOLATION 
– Niagara Falls Stamford

   ALL STARS
Mark Haughton (MVP)
– Toronto Martingrove
Nino Miksic – Kitchener St. Jerome’s
Garnet Richards – Kitchener Cameron Heights
Wayne Taylor – Toronto Runnymede
John Boney – Toronto Martingrove

 ___________________________________________________________________________________

                                                                                    1985
CHAMPIONS      
– Niagara Falls Stamford
FINALISTS         
– Toronto Runnymede
3RD PLACE           
– Waterloo Bluevale
CONSOLATION   
– Brantford St. John’s

   ALL STARS
John Stiefelmeyer (MVP)
– Niagara Falls Stamford
Dan Bruni – Sault Ste Marie Sir James Dunn
Peter Sambu – Toronto Runnymede
Darren Thomas – Toronto Runnymede
Ruel Mosquite – Niagara Falls Stamford

___________________________________________________________________________________

                                                                                     1984
CHAMPIONS        
-Toronto Runnymede
FINALISTS           
– Kitchener Eastwood
CONSOLATION   
– Kitchener Cameron Heights

   ALL STARS
Jasper Naus (MVP)
– Kitchener Cameron Heights
Bob Carberry – Kitchener Eastwood
Jim Lawson – Kitchener Eastwood
Mark Henry – Toronto Runnymede
Ivan Matthew – Toronto Runnymede